İnternet
Trend

Facebook’tan Nasıl video indirilir ? Detaylı Anlatım

Facebook’tan Nasıl video indirilir?

Sosyal medya hesapları üzerinden video indirmek mümkün değildir. En fazla kullanılan sosyal medya siteleri arasında bulunan Facebook üzerinden bazı videoların indirilmesi gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda Facebook’tan Nasıl video indirilir?

Facebook video indir

Facebook video indir gibi bir ihtiyacın bulunması durumunda bu işlemi yapabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar üzerinden video indirilmesi mümkün olmaktadır. Uygulamaların kullanım mantığı link kopyalama üzerine kurulmuştur. İndirilmesini istediğiniz videonun linkinin kopyalanması ve uygulamaya yapıştırılması neticesinde indirme işlemi yapılabilmektedir.

Facebook video dönüştürücü
Mantık olarak videolar istenilen formatlara dönüştürülmektedir. Facebook video dönüştürücü sayesinde videolar MP3 ve MP4 formatına rahatlıkla dönüştürülebilmektedir. Bu işlemin yapılması için her hangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Uygulama ücretsiz olarak hizmet vermektedir.
Facebook video indirme programı
Facebook video indirme programı diğer sosyal medya hesapları üzerinden de çalışmaktadır. Linkin ilgili yere yapıştırılması ile birlikte kısa bir süre sonra video hazır hale gelecektir. Cihaz içerisinde video istenilen formatta izlenebilmektedir. Uygulamanın her hangi bir riski bulunmamaktadır.

Programsız facebook video indirme

Uygulamanın kullanılmasını istemeyenler için Programsız facebook video indirme şeklinde bir indirme metodu da bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden işlem aynı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Uygulamanın telefon veya cihaz üzerinde yer kaplamasını istemeyenler internet sitesi üzerinden işlemleri gerçekleştirebilmektedir. İndirme yöntemleri arasında her hangi bir farklılık bulunmamaktadır.

Güncel Facebook Video İndiriciler

Facebook video linkinizi kutucuğa yazarak indirme işleminizi bu siteler üzerinden başlatabilirsiniz.

https://www.getfvid.com/tr

https://tr.savefrom.net/9-how-to-download-facebook-video

https://saveas.co/tr/

Daha sonra uzantınızı belirleyin mp4 , avi vs. ne istiyorsanız onu seçerek facebook video download edebilirsiniz.

 

 

Etiketler

bilgikurulum

2005'ten beri webmaster & seo ile uğraşmaktayım sizler için beğendiğim,sevdiğim tüm içerikleri paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı