Müzik & Sanat

En iyi Müzik Dinleme Ve indirme Programları Nelerdir?

En iyi Müzik dinleme ve indirme Programları nelerdir?

Müzik dinlemek hayatımızın ciddi bir yerinde bulunmaktadır. Artık cep telefonlarının akıllı olması ile birlikte her yerde müzik dinlemek mümkündür. Genç, yaşlı herkesin kendisine göre dinlediği müzikler bulunmaktadır. Peki, bu müzikleri nereden dinlemeli? Hangi siteler kullanılmalı? Hangi uygulamalar indirilmelidir?
Birçok müzik indirme sitesi ve uygulaması bulunmaktadır. Bunlar arasında her türlü müziği rahat bir şekilde bulacağımız bazı müzik uygulamaları hepimiz tarafından bilinmektedir. Üstelik bu uygulamaların büyük bir kısmı ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Bu uygulamaları ve özelliklerini kısa bir şekilde uygulama listesi olarak sizlere tanıtmak istedik mp3 indirmek veya ücretsiz mp3 dinleme siteleri arıyorsanız listemiz tam size göre.

Spotify

Bu uygulama ile her istediğiniz müziği ücretsiz olarak dinlemeniz mümkündür. Uygulama içerisinde binlerce müzik bulunmaktadır. Uygulama internet kotanız üzerinden sizlere hizmet vermektedir. Uygulamanın ücretli versiyonu da bulunmaktadır. Bu uygulamanın müzik kalitesi daha üst seviyelerdedir.

Soundcloud

Müzik indirme siteleri arasında oldukça fazla tercih edilen bir diğer sitede budur. Site içerisinde yerli ve yabancı birçok şarkı bulunmaktadır.

4shared Music

Pek fazla bilinmeyen uygulamalardan birisidir. Fakat son derece kullanışlı ve geniş bir müzik arşivi bulunmaktadır. Ücretsiz olarak hizmet vermekte olduğu gibi ücretli olarak daha kaliteli bir hizmet alınması da mümkündür. Son derece kullanışlı olması sebebiyle kullanıcılar tarafından olumlu not almaktadır.

Google Play Music

Nerede ise her telefon içerisinde bulunmaktadır. İndirdiğiniz müzikler bu program içerisine kaydedilmektedir. Daha sonradan bu uygulamanın açılması ile birlikte müzik dinlenmesi mümkün hale gelebilecektir. Telefonların birçoğunun Google alt yapısı ile çalışıyor olmasından dolayı nerede ise herkes tarafından bilinerek veya bilinmeyerek kullanılmaktadır.

Tidal

Kullanım sıklığı bakımından diğerlerinden daha az kullanılmaktadır. Uygulamanın kullanılması ile müzik dinlemek mümkün olduğu gibi müzik indirmekte son derece basittir. Uygulamanın kullanılması ile birlikte istediğiniz müzikleri dinleyebilir, isterseniz bu müzikleri cihazınıza indirebilirsiniz bu işlemler site içerisinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Youtube Music

Yakın bir zaman içerisinde piyasaya çıkmış bir müzik uygulamasıdır. Dünya devi Youtube adına yakışır bir uygulama ile müzik severlerin hizmetindedir. Uygulama ile istenilen müzikler daha kaliteli bir alt yapı ile dinlenebilmektedir. Uygulama ücretli olarak hizmet vermektedir. Ücret politikası bakımından şuan çok yüksek bir ücretlendirmesi bulunmamaktadır. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiği dile getirilmektedir.

Bu uygulamalar dışında yüzlerce müzik dinleme ve indirme uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalar en fazla bilinmekte ve hakkında merak düzeyinin fazla olmasından dolayı ele alınmıştır. Bu uygulamalardan daha değerli ve içerik olarak daha zengin uygulamalar da bulunabilmektedir. Zaman içerisinde onlarında popülaritesinin artması ile birlikte onlar ile ilgili de tanıtımlar yapılacaktır. Bazı uygulmalar internet kotasını kullanmakta iken bazıları bu kotayı kullanmamaktadır. Bu noktada bir sınırlandırması bulunan kullanıcılar kullanımlarını kontrol etmesi istenmektedir.

 

 

Etiketler

bilgikurulum

2005'ten beri webmaster & seo ile uğraşmaktayım sizler için beğendiğim,sevdiğim tüm içerikleri paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı